(096) 807 - 08 - 08 (073) 320 - 65 - 95
vishivka.vn@gmail.com
Мова:
Каталог сучасних вишиванок
Пошиття на замовлення і сувенірна продукція
Пошиття спецодягу
Пошиття спецодягу
Детальніше
Футболки з вишивкою
Футболки с вышивкой
Детальніше
Ткані рушники
Тканые рушники
Детальніше
Ляльки-мотанки
Куклы-мотанки
Детальніше

Вишивка на замовлення

Вышиванка довга

Вишивка - це споконвічний український вид рукоділля, який передавався від покоління в покоління. Ми можемо відрізнити вишивку одного регіону від іншого за наявності певних елементів та основних деталей самого малюнка. Зараз вишивка не втрачає своєї популярності серед мешканців нашої країни, а також користується популярністю серед іноземців. Вишивка на замовлення є перспективними напрямком діяльності швейного цеху нашої фірми. Крім пошиття одягу, ми можемо вишити на будь-який малюнок на замовлення покупця.

Вишивка малюнків на тканині здійснюється різними способами. Якщо замовнику потрібна ручна робота в українському народному стилі, тоді до роботи приступає цех з випуску рукодільної продукції. Вам виготовлять рушник або інший виріб на стародавніх ткацьких верстатах, а вишивку нанесуть вручну. Така робота виконується довше, ніж повністю автоматизована і сучасна машинна вишивка. Відповідно, і ціна такого виробу вище.

Чоловіча вишиванка

Вишивка на замовлення може бути виконана на різних матеріалах - натуральна тканина, синтетичні тканини, бейсболки і т.д. Вишивка може бути виконана тільки в 12 кольорах, але й цього вистачить для відображення основного сюжету картинки. Крім того, таке зображення буде міцним і витримає не одне прання виробу. Зараз важко знайти матеріал або виріб, на якому ми б не вишивали. За бажанням клієнта ми нанесемо вишивку машинним способом на постільну білизну, тканину, футболку, джинси, бейсболку, шматок міцної тканини для шеврона, спецодяг.

Зараз популярною є вишивка логотипу фірми на прапорах різного розміру, вишивка на шевронах, спецодязі співробітників та різноманітних супутніх товарах. Відпочиваючи в готелі, ви можете бачити приналежності для купання з вишивкою назви готелю. Вишивка на замовлення може виконуватися навіть у великих обсягах.

Ви можете нанести вишивку на одяг ваших співробітників, що особливо актуально при проведенні робіт поза будівлею фірми, наприклад, для компаній, що надають послуги населенню на виїзді (електрики, фахівці з прокладання кабелю, службовці компаній, що надають доступ до мережі Інтернет). Емблема вашої фірми прикрасить будь-який виріб з тканини.

Жіноча вишиванка

Вишивка на замовлення може бути попередньо замовлена по Інтернету або по телефону, а вже всі деталі малюнка та виконання роботи обговорюються тільки під час особистої зустрічі менеджера або дизайнера з клієнтом. Вам підкажуть найбільш підходящі варіанти виконання роботи. Вартість машинної вишивки розраховується за 1000 стібків, це не включає вартості дизайну. Ми виконуємо роботи різної складності та обсягу - від маленьких вимпелів та серветок з вишивкою до великих прапорів, вишитій одягу та постільної білизни.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД