(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Стильні вишиванки

Стильні вишиванки

Вишиванка – це справжнє відображення душі українського народу, пронизане духовним змістом старовинних візерунків. Мовою орнаментів наші пращури передавали благословення і створювали потужний захист навколо тих, кого вони любили, висловлювали прохання про гарну долю для близьких людей. Українська вишита сорочка являється символом тепла материнських рук, батьківського дому та рідного краю. Візерунки та орнаменти українських вишиванок звертаються до нас мовою давніх часів, показуючи на змістовність всього того важливого та головного в житті, що нас оточує.

У наші дні сучасні, стильні вишиванки являються безсумнівним атрибутом вишуканого смаку. Сьогодні, у світовій моді українські вишиванки займають вельми почесне місце, а також сучасні вишиванки гармонійно та стильно поєднуються, як із повсякденним одягом, так і з класичним костюмом. На вулицях, останнім часом, все частіше можна побачити дівчат та жінок, хлопців та чоловіків, в сучасних українських вишитих сорочках. Особливо часто можна побачити в вишиванках женихів, в сукнях із вишивкою наречених, в стильних вишиванках політичних діячів, в українських народних костюмах учасників національних свят. Різноманітність образів і багатство колірної гами в сучасних вишиванках не залишить байдужою жодну модницю.

Стильні вишиванки

Фірма «Мед» пропонує на замовлення стильні вишиванки, власного виробництва. Пропонуємо якісну, надійну машинну вишивку, яка може бути виконана в 12 кольорах одночасно. Швейний цех нашої компанії обладнаний сучасним високотехнічним, автоматизованим постачанням, завдяки якому можливе виробництво найрізноманітніших макетів, орнаментів та візерунків на численних предметах одягу. Вишиванки здійснюються, використовуючи якісний текстиль і матеріал, який надає виробам ще більш привабливий та ексклюзивний вид. Професіональна команда досвідчених майстрів створить, в точно вказані терміни, сучасні, стильні вишиванки для чоловіків, жінок і дітей. Ми гарантуємо високу якість виконання роботи, своєчасні терміни реалізації, а також вигідну цінову рішення.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*