(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Ручне ткацтво

Ручне ткацтво

Технологія виробництва рушників, серветок, поясів та інших виробів ручними способом дійшла до нашого часу з глибини століть. Навики роботи і специфічні методи виготовлення домотканих виробів передавалося від матері до дочки, проте звичайно, з часом у процес ткацтва вносились певні корективи. Сьогодні, ручне ткацтво не зникло з появою сучасної техніки.

Керівництво нашої компанії зробило ставку на збереження українських народних традицій, українського способу життя і народних ремесел. Наші домоткані вироби виготовляють фахівці, які пройшли курс навчання у видатних народних майстрів. Для своєї роботи наші ткалі використовують верстати, які були привезені з найвіддаленіших куточків нашої країни і відновлювали за допомогою людей, що зберегли знання про подібне обладнання.

Ручне ткацтво

Ручне ткацтво є досить популярним в наш час, так як подібні вироби користуються особливим попитом у населення нашої країни та іноземців. Рушники, виготовлені згідно з традиціями нашого краю, використовуються при проведенні різноманітних обрядів, а також прикрашання та декорування приміщень. Основними візерунками тканих виробів Україні є геометричні фігури, смуги різних кольорів, рослинні візерунки. Візерунки на тканих виробах, а також поєднання кольорів на них, змінюються в залежності від регіону України.

На нашому виробництві ми віддаємо перевагу рушникам, характерним для традицій Поділля. Окрім місцевих узорів, наші майстрині володіють необхідними знаннями та вміннями, які дозволяють виготовляти ткані вироби з візерунками інших регіонів нашої країни. Процес виготовлення тканих виробів проводиться в повній відповідності з старовинними традиціями. Наші майстри не вносять нічого нового і прогресивного, а повністю зберігають народні традиції ткацького ремесла.

На нашому підприємстві ткацтво ручне займає особливе місце. Рушники виготовляють на замовлення для проведення весіль та інших урочистостей, рушники для ікон і рушники для прикраси приміщеннь. Вартість рушників може змінюватися в залежності від довжини і складності виконання роботи.

Ручне ткацтво

Рушники нашої фірми представлені в кожному магазині нашої торговельної мережі, або їх замовити у нас на фірмі. Для оптових покупців діє вигідна система знижок. Якщо ви хочете замовити виготовлення рушника, досвідчені фахівці розроблять його дизайн разом з вами, з урахуванням місцевих традиційних візерунків. Якість наших виробів і професіоналізм колективу сподобаються навіть самому вимогливому клієнтові.З питань замовлення або придбання рушників ручної роботи звертайтеся за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*