(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Вишиванка для хлопчика

Вишиванка для хлопчика

Українська народна вишивка – це відмінна можливість не тільки доторкнутися до краси і чистоти душі наших предків, але й незвичайна можливість максимально наблизиться до народного коріння. Кожен елемент орнаментів та візерунків української вишивки, її кольору, несуть в собі містичне інформаційне навантаження.

Вишита сорочка вважається не тільки виробами для повсякденного носіння, але ще й істотним обрядовим елементом побуту кожного українця. Сьогодні, вишиванка – це не просто святковий одяг, це символ багатства, щедрості та родової пам'яті українського народу. Українська вишиванка пройшла крізь призму століть, і сьогодні висловлює безкрайню глибину любові до своїх дітей. Сорочка із вишивкою володіє позитивною енергетикою – вона немов запрограмована на долю, удачу, щастя. Особливо актуально одягати в подібний одяг дітей, для того, щоб захистити їх від різного роду зла. Вишита сорочка вважається потужним талісманом-оберегом. Навіть саме слово «сорочка», походить від кореня «сорок», що позначає присутність сорока енергій від вищих сил, які захищають людину.

Замовити дитячі сорочки із вишивкою різноманітних варіантів та розмірів можна у нас! Виробниче підприємство «Мед» надає широкий асортиментний ряд дитячої вишиванки – вишиванка для хлопчиків та для дівчаток. Швейний цех фірми «Мед» обладнаний усіма необхідними сучасними, автоматизованими технологіями, які дозволяють виготовляти навіть найскладніші замовлення в самі стислі терміни. За допомогою передових, високотехнологічних обладнань наносимо на будь-який текстиль якісну машинну вишивку, яка виділяється чіткістю, насиченістю та точністю передачі навіть найдрібніших деталей орнаментів. Професійні фахівці фірми «Мед» виготовлять тільки якісний продукт. Здійснюємо дитячі вишиванки тільки із натуральних тканин. Вишиванка для хлопчика, в основному, проводиться на замовлення, із льону. Натуральні тканини з льону забезпечують дітям екологічну безпеку та максимальний комфорт, не викликаючи алергічної реакції.

Висококваліфіковані дизайнери нашої компанії оперативно сформують на замовлення унікальний оригінал-макет дитячої вишиванки, у відповідності із усіма Вашими побажаннями та ідеями.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*