(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Українська вишиванка

Українська вишиванка

Історія української вишитої сорочки занурюється своїм корінням в глибоку давнину, коли наші предки були ще язичниками і істинно вірили в потужну силу природи. Своє шанування давній український народ висловлював в незвичайному мистецтві – вишивці. Через вишиті візерунки та орнаменти наші пращури передавали сімейні знаки, які зберігалися в роду. Кожен рід у давнину мав свою спадкову символіку.

Сьогодні, українська вишиванка – це красиво, актуально і цікаво! Сучасна вишита сорочка – це сукупність стилю та вікових традицій. Колоритна вишиванка, створена в українському стилі, зароджує дивовижне відчуття спорідненості зі своїм народом, а також викликає відмінний настрій та особливе бажання мати подібну річ у своєму гардеробі. Українська вишиванка притягує до себе сприятливу, позитивну енергетику, а також захищає людську душу. Дуже красиво в такому одязі виглядають діти. Сьогодні, жодне торжество не обходиться без значної кількості людей у вишитих сорочках.

Українська вишиванка фото

Фірма «Мед» пропонує підтримати таку прекрасну традицію, купити та замовити вишиванку на свій смак. Надаємо відмінну можливість розглянути широкий асортиментний ряд українських вишиванок – від великих до найменших розмірів, для дівчаток і хлопчиків, жінок і чоловіків. Пропонуємо великий вибір готових дизайнів української вишивки на різну тематику, а також реалізацію вишивки, в самій різноманітній кольоровій палітрі – наносимо до 12 кольорів одночасно.

Українська жіноча вишиванка

Досвідчені майстри фірми «Мед» розроблять ексклюзивний дизайн вишиванки за ескізом клієнта. Всі замовлення здійснюються на сучасному, високоякісному, надійному обладнанні, завдяки якому візерунки та орнаменти якісно і легко наноситься на виріб. Талановиті дизайнери нашої компанії перетворять вишиті вироби за індивідуальними ескізами на справжні витвори мистецтва. Професійні фахівці нашої компанії реалізують найсміливіші дизайнерські ідеї та моделі українських вишиванок, сорочок і блуз, суконь із ексклюзивною вишивкою, дитячих вишиванок і т. д.

Українська вишиванка від виробника фірми «Мед» – це шедевр, створений ексклюзивно для Вас!

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*