(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Чоловіча вишиванка

Чоловіча вишиванка

Чоловіча вишиванка - це не тільки гарний український одяг, який носили наші предки, а й сучасна обов'язкова частина гардеробу українських чоловіків. В останні роки стало популярним бути українцем та дотримуватися українських народних традицій. У зв'язку з цим зріс попит на даний вид одягу.

Протягом багатьох років чоловіча вишиванка виготовлялася виключно як театральний костюм або одяг для виступів. Зараз вишиванки увійшли в моду і кожен намагається похвалитися перед друзями багатством вишивки та умілими руками майстра, який виготовив цей виріб.

Чоловіча вишиванка може бути виготовлена вручну членами вашої родини, які свято зберігали національні традиції. Вишивка на сорочках носить територіальний характер, тому що існують відмінності в техніці вишивки та в підборі кольорів залежно від регіону України. Вишиванки носять як у складі повного національного костюма, так і у вигляді доповнення до джинсів.

Чоловіча вишиванка на замовлення

Чоловіча вишиванка

Різноманітні вишиванки на замовлення виготовляють майстри швейного цеху нашої компанії. Ми приймаємо маленькі та великі замовлення на виготовлення вишиванок. Ви можете вибрати візерунок, який буде вишитий на виробі, а ми потурбуємося про його якісне нанесення.

Чоловіча вишиванка може бути виготовлена на вашу авторським дизайном. У нашій компанії працюють професійні дизайнери вишивки, які допоможуть вам визначитися з кольорами, а також з можливістю вишити саме ваш малюнок на виробі.

Вишиванка для чоловіків може бути модною та оригінальною. Ви зможете виділятися із сотень людей багатством вишивки та оригінальними рішеннями. Ми здійснюємо вишивку на сучасному обладнанні, яке дозволяє наносити вишивку швидко й якісно. Залежно від кількості стібків на виробі розраховується ціна нанесення вишивки. Приклади наших робіт можна побачити у фотогалереї сайту або ознайомитися безпосередньо в нашому швейному цеху.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*