(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Сучасна вишиванка

Сучасна вишиванка фото

Сучасна вишиванка – це символ краси, здоров'я, любові та щастя. Наші предки вірили, що сорочка із вишивкою охороняє душу людини, заряджаючи його позитивною енергетикою. Найбільш потужним оберегом прийнято вважати сорочку, вишиту червоними нитками (звідси в народі і пішла приказка: "народиться в сорочці», що означає – «бути щасливим»).

Сьогодні, сучасна вишиванка являється стильним і модним атрибутом поєднання із діловими костюмами, або нетрадиційним одягом. На нинішньому етапі розвитку, із застосуванням новітнього постачання, отримати бажаний виріб будь-якого рівня складності можна вже без особливого труда, в самий короткий проміжок часу. У наш час із безлічі способів нанесення всіляких орнаментів, або різноманітних малюнків на сорочку, машинна вишивка є найоптимальнішою та довговічною.

Приватне підприємство фірма «Мед» пропонує на замовлення професійні послуги ексклюзивного пошиття та реалізації сучасної вишиванки, за індивідуальним проектом.

Сучасна вишиванка

Наявність власного, сучасного високотехнологічного оснащення, а також колосальний досвід роботи висококваліфікованих фахівців дозволяють реалізовувати найскладніші замовлення, в максимально короткий термін, а також якісно та акуратно наносити візерунки на необхідний виріб. За допомогою спеціальних автоматичних приладів бажаний малюнок лягає рівно і гладко, чітко відображаючи найскладніші художні елементи. Завдяки використанню машинної вишивки можна наносити до 12-ти кольорів одночасно, будь-якими способами (гладдю і хрестиком). У роботі застосовуємо тільки натуральний матеріал – льон.

Досвідчені дизайнери розроблять оригінальний і неповторний макет-проект, з урахуванням всіх побажань та вимог клієнтів. Вартість замовлення розраховується індивідуально, залежно від розробки дизайну, кількості нанесених стібків, а також від використаного матеріалу.

Сучасна вишиванка виробництва фірми «Мед» – це висока якість, і досягнення бажаного результату в доступному ціновому діапазоні.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*