(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Купити вишиванку

Купити вишиванку

Купити вишиванку, виготовлену в традиційному українському стилі, з нанесенням яскравого, насиченого, етнічного візерунка - ви можете на фірмі «Мед». Діяльність швейного цеху, заснованого на базі фірми, спеціалізується не тільки на виготовленні різних предметів одягу, але й на створенні етнічних товарів, таких як вишиванки, рушники та інші предмети побутового використання.

Вишиванка, як і рушник, є основними символами української культури. Майстерність створення цих атрибутів має тисячолітню історію, а рукоділля передавалося з покоління в покоління, дбайливо зберігаючи і плекаючи всі традиції, мотиви та правила. Вишиванка і рушник завжди йшли рука об руку, адже жоден обряд чи ритуал не обходився без цих елементів. Здавна, виготовлення рушників та вишиванок вважалось дуже делікатним та важливим процесом, оскільки для цього були потрібні не тільки особливі знання та навички, а й певна моральна підготовка. Пояснювалося це тим, що обидва вироби мали більш ніж побутовий характер, вони виступали також в якості оберегів, відповідно, вони були здатні переймати на себе різну енергетику. Так, наприклад, не можна було міняти голку, якою вишиваєш виріб, а якщо була допущена помилка у виведенні стібків, їх ні в якому разі не дозволялося виправляти, адже нитка для вишивання - це нитка життя, а як можна повернути те, що вже зроблено чи сказано .

Сьогодні, народні товари, а саме вишиванка та рушники користуються особливою популярністю і попитом. У якійсь мірі ми віддаємо данину свому корінню, і продовжуємо багатовікові традиції, які були закладені багато століть тому, що є невидимим зв'язком між нами і нашими предками. Останнім часом це стало не просто актуально, а й модно, а з кожним днем все більше і більше людей цікавляться, де можна купити вишиванку або справжній домотканий рушник.

Такі події, як день незалежності, ювілеї і, звичайно ж, весілля - є ключовими для того, щоб можна було купити і надіти вишиванку. Подібні атрибути не тільки будуть ідеально відповідати тематиці заходу, але і нададуть йому особливого, неповторного національного колориту. Яскраві кольори, оригінальні традиційні узори і чіткий індивідуальний крій будуть прекрасно підкреслювати того, хто надів вишиванку.

Купити вишиванку

Наша компанія пропонує клієнтам купити вишиванку за найвигіднішими цінами. Індивідуальний підхід до кожного клієнта допомагає пошити виріб, який максимально відповідатиме всім вимогам та побажанням клієнта. Наші дизайнери розроблять для Вас унікальні оригінал-макети проектів, які будуть запущені в роботу після того, як вони будуть схвалені Замовником. Варто зазначити, що клієнт може повністю проявити свою фантазію, і не бояться експериментів, адже даний виріб можна модернізувати і зробити його стильним та креативним. Наприклад, Ви можете використовувати не тільки натуральну тканину, льон, більш того, вишиванка може бути, як сорочкою так і сукнею, тут все залежить тільки від Ваших бажань і ідей.

Вартість кожного виробу розраховується в індивідуальному порядку, відштовхуючись від таких факторів як:

• Тип тканини
• Модель вишиванки (сорочка, плаття)
• Розробка дизайну візерунка
• Кількість стібків нанесених на виріб

Мінімальна вартість вишиванки - від 150грн.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*