(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Про нас

Наша компанія була заснована в 1994 році і розпочала свою діяльність в сфері торгівлі. Основною продукцією, на виробництві та реалізації якої спеціалізувалася, тоді ще починаюча фірма, були аудіокасети із записами музики різних стилів. Через деякий час наша діяльність поширилася на продаж відеокасет, які почали користуватися популярністю у споживачів.

швейна продукція

Ринок товарів постійно розвивається та відповідно вимагає вдосконалення, оптимізації та змін умов роботи, а іноді і сфери діяльності взагалі. Тому керівництво компанії прийняло рішення про розширення діяльності та заснувало власне виробництво - невеликий цех, що спеціалізувався на випуску пластмасових виробів для власних потреб. Основною продукцією, яка випускалася на виробництві були коробочки для аудіо-та відеокасет, стойки для касет і надалі, така ж продукція для дисків. Зараз цех з виготовлення товарів з пластмаси випускає вироби для побутового використання - відра, тази, ящики, посуд з пластмаси, одноразовий посуд та інші вироби повсякденного використання.

У 1998 році була заснована студія звукозапису на базі нашої компанії. Студія обслуговувала відомих вінницьких авторів та виконавців. Згодом послугами нашої студії почали користуватися виконавці з інших міст нашої країни.

Крім цих видів діяльності, наша компанія активно розвиває діяльність швейного цеху. На даний момент колектив нашого цеху укомплектований фахівцями зі стажем роботи, які можуть виготовляти будь-які види товарів з тканини, а також наносити вишивку на вироби.

На базі швейного виробництва можна виготовляти такі види продукції як: жіночий та чоловічий одяг, бейсболки, уніформу для організацій, вишитий одяг, вишиті рушники, сорочки, скатертини, постільну білизна та багато іншого.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*