(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Спортивна форма

Спортивна форма

Спортивна форма – це особливий вид спортивного одягу, який розробляється для регулярних та активних тренувань. Такий одяг володіє спеціальними властивостями: відмінною зносостійкістю, еластичністю, гігієнічністю – він зручний, легкий, м'який та безшумний.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення пошиття спортивного одягу найрізноманітніших варіантів. Спортивна форма для команд, куртки, футболки, літня та зимова форма, жилетки, штани, кепки, бейсболки за індивідуальними ескізами! Весь одяг виробляється на замовлення із урахуванням усіх вимог замовника (колірне рішення, нанесення логотипів, номерів і т. д.). Досвідчені дизайнери нашої компанії відповідно до тематики виробу підготують для Вас унікальний оригінал-проект, підбираючи фасон, кольорову палітру та ін.. Наносимо фірмову символіку, або логотип, застосовуючи машинну вишивку, а також використовуємо надійний метод шовкографії. Подібні способи нанесення зображення дозволяють чітко переносити на виріб навіть самі тонкі, дрібні художні деталі.

Спортивная форма

Багаторічний досвід роботи висококваліфікованих фахівців дозволяє не тільки здійснювати оригінальні товари в роздріб, але й успішно реалізовувати замовлення на оптовий пошив. Професійні майстри нашої компанії завжди раді створити якісний спортивний одяг для різних команд та клубів, незалежно від кількості учасників. Термін виконання замовлення залежить від обсягу партії. Виконуємо пошиття одягу в точно вказані терміни. При оформленні замовлення професійні фахівці уважно прислухаються до побажань та вимог клієнта. При пошитті застосовуємо тільки якісні, натуральні матеріали, які дозволяють виробляти першосортний товар, тому турбуватися про результат прання і хвилюватися за збереження речі не варто.

При бажанні зробити індивідуальне пошиття спортивної форми, варто скористатися телефонними номерами, зазначеними у графі «Контакти», і звернутися до менеджерів фірми «Мед». Ви отримаєте не лише професійну консультацію, але й корисні поради щодо оформлення замовлення, вибору матеріалу для пошиття спортивної форми, а також способу нанесення малюнка. Висока якість, прийнятні та вигідні ціни, оперативні терміни здійснення замовлень – все це тільки у нас!

R-Мужская спортивная кофта
заказать
R-Чоловіча спортивна кофта
заказать
R-Женская спортивная кофта
заказать
R-Жіноча спортивна кофта
заказать
R-Детская спортивная кофта
заказать
R-Дитяча спортивна кофта
заказать
R-Кофта с вышивкой
заказать
R-Кофта с вышивкой
заказать
R-Кофта с вышивкой
заказать
R-Кофта с вышивкой
заказать
R-Кофта с вышивкой
заказать

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*