(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Дитяча вишиванка

Дитяча вишиванка  для хлопчика

Дитяча вишиванка виготовляється в швейному цеху нашої компанії. Така продукція купується не тільки одиничними покупцями, а й замовляються оптові партії для дитячих танцювальних та музичних колективів, для проведення свят та різноманітних концертів. Вишиванка останнім часом стала використовуватися не тільки на сцені та під час свят, а й для повсякденного носіння, що сприяє розвитку та зміцненню української самосвідомості.

Дитяча вишиванка> виготовляється із натурального матеріалу, а вишивка на ній може відрізнятися по виду, дизайну, площі вишивки. Вишивка може бути нанесена на невелику частину виробу, а може бути виконана на рукавах та по всій площі виробу. Вишиванка для дівчаток може включати квіти та розповсюджуватися по всій поверхні виробу.

Дитяча вишиванка на замовлення

Дитяча вишиванка для дівчат

У швейному цеху нашої компанії ви можете замовити вишиванку, будь-якого кольору, розміру та фасону. Нашим клієнтам ми пропонуємо на вибір будь-який виріб, що є в нашому портфоліо. Ви можете просто вибрати вишиванку, а ми виготовимо її на нанесемо малюнок, як на оригіналі.

Наші фахівці працюють із унікальними замовленнями, виконаними за проектами наших клієнтів. Якщо ви хочете отримати унікальну вишиванку з неповторними малюнками, ми пропонуємо послуги з виготовлення дизайну майбутньої вишивки. Наші фахівці підготують кілька варіантів дизайну вишивки на вибір. Дизайнери нашої компанії накопичили цінний досвід та мають знання з типів вишивки та їх значень.

Дитяча вишиванка на замовлення буде виготовлена в найкоротші терміни та доставлена клієнту. Ми можемо розробити індивідуальні партії вишиванок з використанням вишивки, характерної для певної місцевості нашої країни. Для постійних клієнтів у нас передбачена гнучка система знижок.

Замовте дитячу вишиванку у нас, і ви залишитеся задоволені співвідношенням ціни і якості!

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*