(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Вишивка на халатах

Вишивка на халатах

Вишивка на халатах прикрашає готовий виріб і перетворює його в оригінальний подарунок для близької вам людини. Раніше на халатах вишивали вручну ті, хто хотів прикрасити цей вид одягу. Основними елементами малюнка були квіткові композиції, а іноді й інші елементи, вишиті хрестиком. Для ручної вишивки не кожна тканина може підійти, виникають певні проблеми з нанесенням малюнка. Сучасні технології практично повністю вирішили цю проблему.

Ще кілька десятиліть тому на полицях магазинів лежали тільки байкові чи ситцеві халати. Особливою популярністю користувалися атласні й махрові халати. Вишивкою халатів в основному займалися вдома ті жінки, які намагалися якось прикрасити свій домашній наряд. Зараз же халати з вишивкою набули особливої популярності. Вишивка на халатах наноситься машинним способом, а макет малюнка розробляється дизайнером за допомогою спеціального набору програм. Такі халати замовляють власники баз відпочинку, готелів та невеликих готельних комплексів для власних потреб. На кожному халаті вишивається емблема або назва готелю.

На нашій фірмі здійснюється вишивка на махрових халатах власного виробництва. Дуже часто замовники привозять партію халатів і замовляють вишивку гербів, емблем чи назв на них. В таких випадках ціна роботи складається з двох частин: вартості розробки макета малюнка та вартості самої роботи з нанесення малюнка. Основними матеріалами, придатними для вишивки є шовк, атлас, фліс.

Вишивка на халатах здійснюється з певними обмеженнями. По-перше, набір кольорів для малюнка обмежується дванадцятьма. При цьому будь-який малюнок замовника повинен бути підігнаний під існуючу технологію. При цьому нитки для вишивки підбираються з урахуванням матеріалу основи. Дуже красиво вишивка виглядає на шовкових халатах. Халат може бути вишитий на лицьовій стороні. Вишивка може розміщуватися в районі грудей, або проходити зверху до низу та займати всю поверхню халата. Також вишивку наносять на задню частину халатів.

Сучасні вишиті халати переймають основні тенденції та модні напрямки нашого суспільства. На халатах вишивають символіку футбольних команд, назва певних брендів, девізи, емблеми або просто народні орнаменти. Оформлення вашого халата повністю залежить від вас, а ми виконаємо будь-яке, навіть найскладніше, замовлення.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*