(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Жіноча вишиванка

Жіноча вишиванка

Жіноча вишиванка в українській культурі має символічне значення. За старих часів кожна дівчина навчалася мистецтву вишивки, яке потім передавала своїм дочкам онукам. У кожній місцевості нашої країни були свої традиції виготовлення вишитих виробів, які з року в рік поповнювалися новими оригінальними ідеями.

Жіноча вишиванка відрізнялася від чоловічої більш яскравими кольорами, різноманітністю малюнків та більшою площею, яку займала вишивка. З юних років дівчата готували посаг на майбутнє, вишиваючи оригінальні малюнки на одязі та рушниках, з якими вони потім приходили в будинок до чоловіка.

Вишиванка для жінок в селі була традиційним одягом та відрізнялася тільки за призначенням: для щоденного носіння і для носіння на свята. На своєму одязі дівчата вишивали малюнки рослинної тематики, змагаючись в красі малюнків та складності виконання вишивки.

Жіноча вишиванка на замовлення

Жіноча вишиванка

Вишиванки для жінок виготовляються в швейному цеху нашої компанії за індивідуальними проектами або за мотивами народних вишивок. Наші дизайнери допоможуть вам обрати малюнок для нанесення на готовий виріб.

Крім традиційної жіночої вишиванки ми можемо виготовити для вас український національний костюм, вишиті спідниці, сарафани, блузи та інші елементи гардеробу. Ми приймаємо замовлення на виготовлення костюмів для творчих колективів.

Жіноча вишиванка на замовлення виготовляється досить швидко завдяки новітньому обладнанню, яким оснащений швейний цех нашої компанії. Завдяки цьому ми наносимо вишивку на виріб в найстигліший термін, що дозволяє справлятися з великими швидко.

З питань замовлення жіночих вишиванок звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті. Наші фахівці проконсультують вас з потрібних питань. Ми завжди раді співпраці з новими клієнтами!

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*