(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Вишиванка для дівчинки

Вишиванка для дівчинки

Вишиванка для дівчинки відображає неймовірну красу, дівочу чарівність, витонченість та ніжність українських дівчаток. Українська вишита сорочка – цінність та надбання від наших предків, символ української культури, який виділяє її від решти світу.

Фірма «Мед» пропонує замовити якісні вишиванки для дівчаток, власного виробництва. Майстерність реалізації замовлень, високоякісна тканина, точні терміни виготовлення, розмаїтість орнаментів, яскраві кольори, а також передові технології і колосальний досвід роботи в наданій діяльності – все це можна знайти у нас! Наша компанія до традицій свого народу ставиться із глибокою повагою.

Кваліфіковані фахівці, а також висококласні майстри фірми «Мед» з великою пошаною та душевною теплотою, якісно створюють на замовлення найрізноманітніші вишиті вироби, які зберігають в собі цілющу символіку, відображаючи кращі традиції нашого народу. Виготовляємо на сучасному, автоматизованому обладнанні дитячі вишиванки найрізноманітніших варіантів та розмірів, із виключно якісного, корисного для здоров'я дітей, матеріалу – натуральних волокон льону. Досвідчена команда професійних дизайнерів фірми «Мед» розробить для Вас неповторний та оригінальний макет проекту. Пропонуємо широкий спектр виробів із колоритними вишитими орнаментами. Різноманітність по тканині, фасону, способу вишивки та колірній гамі, неодмінно знайде свою прихильницю серед маленьких українських красунь.

Яскраві малюнки геометричного та квіткового характеру не залишать байдужими нікого. Традиційно вишиванка для дівчинки розкриває широкий спектр природних орнаментів, особливо, велике розмаїття квітів: барвисті незабудки, яскраві маки, колоритні волошки, ніжні квіти лілії та ромашки. Червона калина символізує красу та жіночність. Мак є символом українського роду, його незламного духу. Ромашка – символ жіночої чистоти і непорочності. Квітка лілії символізує невинність, а також народження, розвиток і безсмертність душі.

Ексклюзивні моделі вишиванок для дівчаток від виробника фірми «Мед» будуть не тільки радувати маленьких леді своїм унікальним виглядом, але й будуть служити їм потужним захистом від різного роду зла.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*