(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Вишита сорочка

Вишита сорочка

Вишита сорочка – це справжнє відображення української душі, пронизане духовним змістом старовинних візерунків. Протягом багатьох століть багатство традицій української вишивки поповнювалося та примножувалося, вишиванка стала невід'ємною частиною життя кожного українця. Мовою орнаментів український народ створював захист навколо тих, кого він любить, просив доброї долі своїм близьким, передавав благословення. На мові древніх століть наші предки вказують нам на зміст всього, що нас оточує – кожна стібка візерунка несе в собі значний сенс та виконує істотну роль в житті людини. Вишита сорочка – це символ тепла материнських рук, рідного краю і рідного дому, всього українського народу.

Фірма «Мед» пропонує моделювання та пошиття автентичного українського одягу – традиційна вишита сорочка, вишита сорочка, сукня із вишивкою, сучасна вишита блузка і т. д. Застосовуємо як старовинні, так і сучасні методи та техніки. Сучасне, автоматизоване обладнання, яким оснащений наш швейний цех, дозволяє наносити яскраву та чітку вишивку, навіть самі делікатних фрагментів візерунків, або орнаментів, до 12-ти кольорів одночасно. Здійснюємо вишивку двома традиційними способами – хрестиком, або гладдю.

Вишита сорочка фото

Вишита сорочка від виробника фірми «Мед» торкнеться світлих струн душі кожного, хто бажає не втратити зв'язок із добротою та мудрістю свого народу. Старовинні елементи барвистого орнаменту звиваються на якісній, натуральній тканині, здійснюючи пісню життя свого народу. Професійні фахівці, висококваліфіковані майстри та досвідчені дизайнери фірми «Мед» із радістю відчинять для Вас двері у світ національної української вишивки, розкриють значення старовинних візерунків, допоможуть визначитися із вибором вишитої сорочки, або блузки, яка стане не тільки оригінальною прикрасою, але й хорошим натхненням для Вас та всіх, хто Вас оточує.

Замовити вишиту сорочку, за індивідуальним ескізом, можна в менеджерів нашої компанії. Ціна виробу розраховується в індивідуальному порядку.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*