(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Вишивка на бейсболках

Вишивка на бейсболках

Вишивка на бейсболках вже не один рік практикується на базі нашої фірми. Бейсболки є одним з найбільш вдалих місць для розміщення реклами, вони кидаються в очі перехожим, а грамотно розміщена інформація починає працювати на свого замовника. Найлегшим шляхом реклами певних продуктів чи послуг є розміщення реклами на одязі промоутера. У деяких випадках в комплект спецодягу співробітників фірм входять бейсболки з вишитою назвою або логотипом фірми.

Бейсболки не виходять з моди вже багато років, і їх полюбляють носити велику частину року. Цей різновид головного убору практично універсальний - підходить і чоловікам, і жінкам, до того ж користується популярністю у людей різних вікових категорій - від дитини до старого. Бейсболка надійно захистить вас від холоду і літньої спеки, від мінливості погоди і просто прикрасить і доповнить ваш образ.

Вишивка на бейсболках виглядає більш солідно та презентабельно, ніж надрукований малюнок. Вишивку розміщують на певних ділянках готового виробу: на лицевій ділянці над козирком, на клинах по різні сторони від козирка або над регулятором розміру. Малюнок на лицьовій стороні бейсболки зазвичай займає 10 - 12 сантиметрів, а малюнок на бічних клинах - не більше 5-6 сантиметрів.

Вишивка на бейсболках

Наша компанія пропонує широкий вибір різноманітних бейсболок і варіантів нанесення малюнку. Бейсболки можуть відрізнятися якістю, щільностю, видами тканини і варіантам застібок. Бейсболки кращої якості виготовляють з більш надійного матеріалу з невеликим ворсом. Такий головний убір має металевий фіксатор розмірів. Більш дешевий варіант головного убору виготовлений з тканини меншої щільності й оснащений пластиковим фіксатором розміру або фіксатором-липучкою. Вишивка на бейсболках характеру для бейсболок-пятіклінок, тому що поверхня особового елемента досить велика і не має швів.

Наша компанія може запропонувати величезний вибір бейсболок різних кольорів і якості. Від якості головного убору і складності малюнку безпосередньо залежить ціна готового виробу. Ми можемо вишити ваш власний варіант зображення, якщо він відповідає всім вимогам даної технології. Якщо ж у вас немає готового зображення, проте є цікава ідея, стосовного того, як повинна виглядати ваша бейсболка, наші дизайнери допоможуть втілити її в життя і розроблять для Вас унікальний оригінал-макет. Якість наших бейсболок, краса і надійність вишивки не залишать байдужими жодного клієнта.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*