(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Сорочка вишиванка

Сорочка вишиванка

Сорочка вишиванка – культурне надбання українського народу. Гордість, історія, краса та багатство наших предків. Композиційне майстерність виконання надзвичайних орнаментів та візерунків, відрізняється безмежною фантазією та зберігає в собі духовно-матеріальну основу українського народу. Вишивка зображує не тільки матеріальний стан людини, але й представляє його індивідуальність, статус, походження і т. д. Бажання прикрасити своє побутове життя, свідчить про вічне прагнення до прекрасного, а також про багатство внутрішнього світу українців. Народна вишивка виділяється колоритом та різноманітністю геометричних елементів.

Протягом культурного та історичного розвитку в Україні сформувалися найбільш підходящі, з точки зору естетичних та практичних вимог, форми одягу, різноманітні методи та способи декоративного оформлення. Особливе місце серед них займає сорочка вишиванка. Сьогодні ж, кожна вишиванка своїми мотивами і технікою відповідає лише одному правилу – фантазії та бажанням її власника. Сучасність помітно вносить свої корективи в композицію і колірну палітру виробів. Українська вишита сорочка являється атрибутом стильного та модного поєднання із діловим костюмом, джинсами і т. д. Тенденція відчуття сучасної української моди полягає в неповторності та широкому виборі орнаментів вишивки, а також в культурі нашого народу та наших рідних традиціях.

Сорочка вишиванка фото

Фірма «Мед» пропонує на замовлення професійні послуги пошиття ексклюзивної вишитої сорочки. Чоловіча та жіноча сорочка вишиванка. Дитяча вишиваночка. Вишиті сукні, футболки, сарафани. Українські традиційні рушники, скатертина. Жіночі вишиті блузки, сорочки офісного стилю. Досвідчені дизайнери розроблять особисто для Вас унікальний макет-проект, враховуючи всі особливості Вашої фігури, а також у відповідності із усіма Вашими побажаннями. Сучасне, автоматизоване оснащення нашого швейного цеху дозволяє якісно та легко наносити на вироби найрізноманітніші візерунки, будь-якого рівня складності. Застосовуємо натуральний матеріал – льон. Наносимо до 12-ти кольорів одночасно. Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед».

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*