(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Жіночі блузи

Жіночі блузи з вишивкою – це культурне надбання українців, а також історія українського народу, його краса, і гордість. Українські вишиванки прославлені широко за межами України. Майстерність виконання, тканина, орнаменти, колористика завжди цінувалися та мали колосальне значення, оскільки вишиті жіночі блузи висловлюють не тільки матеріальний стан та добробут власника, але і його індивідуальність. Особливість вишитої жіночої блузи полягає в її різноманітності оздоблення вишивкою, мережкою тощо. Мода на українські вишиванки не проходить вже десятки років.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення професійні послуги виготовлення та реалізації жіночих блуз. Швейний цех нашого виробництва обладнаний всім необхідним сучасним постачанням – це дозволяє виробляти якісні жіночі блузи із машинною вишивкою під ключ, в самі короткі строки. Високопрофесійні дизайнери, за допомогою спеціального програмного автоматичного оснащення, оброблять бажаний орнамент будь-якого рівня складності, і якісно перенесуть його на тканину. Реалізовуємо нанесення машинної вишивки двома способами – гладдю і хрестиком.

Надаємо широкий спектр різноманітних жіночих блуз: витончених білих і розкішних чорних вишиванок, із орнаментами з різних регіонів України: гуцульська, буковинська, решетилівська вишивка, та ін.. Максимальна кількість кольорів вишивки – 12. Пропонуємо професійну розробку різноманітних орнаментів і фасонів жіночих блуз, їх пошиття та якісне нанесення вишивки. Враховуючи всі Ваші побажання і вимоги, досвідчені дизайнери фірми «Мед», розроблять особисто для Вас оригінальний і неповторний макет-проекту.

Жіночі блузи, виготовлені за індивідуальним проектом, будуть не тільки зберігати в собі національний дух українського народу, але й радувати Вас своїм неперевершеним кроєм.

Замовити жіночі блузи із неповторною та якісної вишивкою можна в менеджерів нашої компанії, за контактними номерами телефонів.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*