(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Вишивка на футболках

Вишивка на футболках

Вишивка на футболках може прикрасити будь-який виріб. При нанесенні зображення або логотипу на однотонну футболку, вона відразу ж набуває більш привабливого та цікавого вигляду. Дуже багато залежить від дизайну футболки, розміру малюнка, кількості квітів використаних в процесі вишивки тощо. Зображення, нанесене цим способом, надійне та зберігається протягом тривалого часу без змін.

Крім усього перерахованого вище, вишивка на футболках може стати додатковою рекламою для вашої фірми або компанії. Сьогодні, такий вид нанесення фірмової символіки та логотипу широко застосовується на замовлення крупних фірм чи компаній. Багато компаній вводять дрес код для своїх співробітників. З одного боку - це правильний крок для співробітників офісів, з іншого боку - вимагає матеріальних витрат і викликає нерозуміння і незадоволення працівників. Співробітник не завжди може потрапити в точку при виборі одягу для роботи. Тому роботодавець може прийняти турботи про зовнішній вигляд колективу на себе.

Дуже часто власники та керівництво фірм або компаній замовляють виробництво футболок із нанесення малюнку на них. Ми вишиваємо невеликі емблеми або назви фірм на футболках, бейсболках або іншому одязі. Вишивка на футболці надає їй елементу фірмового стилю та перетворює співробітників в єдиний колектив. Футболка з вишивкою доступна за ціною, до того ж вибір матеріалів та розмірів досить широкий. Зараз їх охоче використовують продавці магазинів, службовці супермаркетів, кафе, ресторанів, барів та різноманітних організацій, що надають послуги населенню.

Вишивка на футболках

Футболки з вишитим логотипом фірми або рекламним малюнком можуть бути використані при проведенні певних рекламних акцій, або стати чудовим символічним подарунком клієнтам, та будуть слугувати відмінною рекламою для вашого товару або фірми. Якщо малюнок буде красивим, а реклама ненав'язливою, ви можете бути впевнені, що вашу футболку носитимуть і клієнти.

Вишивка на футболках може перетворити звичайний виріб в оригінальний сувенір. Для цього досить нанести на виріб унікальне та оригінальне зображення. Ми можемо вишити проект клієнта або розробити свій власний варіант малюнку. При цьому потрібно враховувати максимально допустиму кількість кольорів ниток, що застосовуються при машинної вишивки. Замовити футболку з вишивкою можна в нашому офісі, через Інтернет або ж по телефону, вказаному на нашому сайті. Якщо у вас немає оригінал-макету і ви ніяк не можете визначитись з дизайном, наша компанія з радістю запропонує вам послуги професійних дизайнерів.

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*