(096) 807 - 08 - 08 (093) 451 - 74 - 74
vishivka.vn@gmail.com
Мова:

Вишивка шевронів

Вишивка шевронів

Вишивка шевронів має постійний попит у певних організацій. Шеврони в наш час використовують військові, співробітники правоохоронних органів, податкової інспекції та прості школярі. Крім того цю продукцію замовляють деякі вищі навчальні заклади та організації. Крім використання цього виду виробів співробітниками певних організацій, шеврони та нашивки використовують для декорування одягу. Їх нашивають на рукави та лицьову сторону сорочок, брюки, светри та куртки.

У деяких випадках на матеріал неможливо нанести малюнок, тому для таких видів виробів застосовують вишивку шевронів та нашивок. Такий малюнок не пошкоджує одяг і відмінно тримається. Щільний спецодяг (куртки) або одяг із тонкого матеріалу не витримає прямого нанесення складного малюнка. Іноді шеврони застосовують через те, що на готовий виріб незручно нанести зображення або є ризик зіпсувати виріб.

Вишивка на шевронах виглядає дуже акуратно та привабливо. Шеврони вишивають на спеціальному шматку тканини, яка підбирається за кольором. Краям шеврону надає естетичності окантовка, колір якої часто збігається з кольором основи. Існує кілька методів кріплення шеврона. Його можна пришити до готового виробу, якщо його місце знаходиться на рукаві або в іншому доступному для автоматичного пришивання місці. Якщо місце розташування шеврона не підходить для пришивання, застосовується метод приклеювання. Цей процес відбувається із застосуванням термоусадочної плівки, яка при нагріванні та притисканні просочує тканину та зміцнює шеврон. Такі шеврони трохи дорожче, аніж пришиті, але надійність їх не зменшується.

Вишивка шевронів

Вишивка шевронів здійснюється за замовленням клієнта із застосуванням певної гами кольорів. Наші менеджери підкажуть вам варіант, який підходить в кожному окремому випадку, для розміщення вашого шеврона або вибору основи й варіанту дизайнерського оформлення. Шеврони можуть бути різноманітної форми в залежності від побажань замовників. Основа для цього виробу може бути різної щільності (це залежить від типу одягу, до якого він буде пришитий або приклеєний).

Наша компанія виконує вишивку на шевронах для учнів шкіл та вищих навчальних закладів, представників фірм та громадських організацій, спортивних клубів і команд. Шеврон прикрасить одяг та надасть йому солідності. Така продукція випускається в строгому стилі, що відповідає корпоративній політиці багатьох компаній.

Шевроны с принтом
Шевроны с принтом
Вышивка шевронов
Вышивка шевронов
Вышивка шевронов

Соціальні мережі
Банери
Рекламна агенція - МЕД

Назва товару:*

Ваше ім'я:*Ваш e-mail:*Ваш телефон:Орієнтовна дата виконання замовлення:Коментар до замовлення:*